Jízdní řád

Sezóna Wachauské železnice
o sobotách, nedělích a ve svátky od 30. března do 27. října 2019 a denně od 1. července do 29. září 2019

 
Kremže (Krems an der Donau) - Emmersdorf an der Donau
Vídeň, Nádraží Františka Josefa (Wien Franz-Josefs-Bf) 08:05 10:05 12:05 15:05
Kremže (Krems an der Donau) 09:14 11:14 13:14 16:14
St. Pölten Hbf. 08:05 10:05 (Po-Pá) 12:39 (Po-Pá) 15:39
Kremže (Krems an der Donau) 08:41 10:41 (Po-Pá) 13:12 (Po-Pá) 16:12
  Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn
Kremže (Krems an der Donau), odjezd 09:20 11:20 13:20 16:20
Krems Campus-Kunstmeile 09:23 11:23 13:23 16:23
Stein-Mautern 09:26 11:26 13:26 16:26
x Unterloiben 09:31 11:31 13:31 16:31
Dürnstein-Oberloiben 09:35 11:35 13:35 16:35
Weißenkirchen i. d. Wachau 09:42 11:42 13:42 16:42
x Wösendorf-Joching 09:45 11:45 13:45 16:45
Spitz an der Donau 09:51 11:51 13:51 16:51
x Schwallenbach 09:55 11:55 13:55 16:55
x Willendorf i. d. Wachau 09:58 11:58 13:58 16:58
x Aggsbach Markt 10:01 12:01 14:01 17:01
x Grimsing 10:06 12:06 14:06 17:06
Emmersdorf an der Donau, příjezd 10:12 12:12 14:12 17:12
 Emmersdorf Bf-Vorplatz, odjezd 10:20 12:20 14:35 17:35
 Melk Kremser Straße 10:27 12:27 14:42 17:42
 Melk Bf-Vorplatz 10:30 12:30 14:45 an 17:45
 Schallaburg příjezd 10:40 12:40 14:55  

x = zastávka na znamení: stiskněte prosím včas tlačítko, že chcete ve stanici zastavit!

soboty, neděle a svátky od 30. 3. do 27.10. a denně od 1. 7. do 29.9. (kromě 29. 9. 2019)

Jízdy se společností NÖVOG se řadí k omezenému veřejnému provozu: neexistuje povinnost z hlediska provozu, jízdního řádu, cen a přepravy.

Emmersdorf an der Donau – Kremže (Krems an der Donau)
 Schallaburg, odjezd 09:45 11:45 14:15 17:15
 Melk Bf-Vorplatz 10:00 12:00 14:25 17:25
 Melk Kremser Straße 10:02 12:02 14:27 17:27
 Schallaburg 10:10 12:10 14:35 17:35
  Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn Traube Wachaubahn
Emmersdorf an der Donau, odjezd 10:20 12:20 14:50 17:50
x Grimsing 10:25 12:25 14:55 17:55
x Aggsbach Markt 10:31 12:31 15:01 18:01
x Willendorf i. d. Wachau 10:34 12:34 15:04 18:04
x Schwallenbach 10:37 12:37 15:07 18:07
Spitz an der Donau 10:42 12:42 15:12 18:12
x Wösendorf-Joching 10:47 12:47 15:17 18:17
Weißenkirchen i. d. Wachau 10:51 12:51 15:21 18:21
Dürnstein-Oberloiben 10:58 12:58 15:28 18:28
x Unterloiben 11:01 13:01 15:31 18:31
Stein-Mautern 11:06 13:06 15:36 18:36
Krems Campus-Kunstmeile (Art Mile) 11:09 13:09 15:39 18:39
Kremže (Krems an der Donau), příjezd 11:12 13:12 15:42 18:42
Kremže (Krems an der Donau) 11:51 13:51 15:51 18:51
Vídeň, Nádraží Františka Josefa (Wien, Franz-Josefs-Bf) 12:58 14:58 16:58 19:58
Kremže (Krems an der Donau) 11:19 13:19 16:19 19:19
St. Pölten Hbf. 11:55 13:55 16:55 19:55

x = zastávka na znamení: stiskněte prosím včas tlačítko, že chcete ve stanici zastavit!

soboty, neděle a svátky od 30. 3. do 27.10. a denně od 1. 7. do 29.9. (kromě 29. 9. 2019)

Jízdy se společností NÖVOG se řadí k omezenému veřejnému provozu: neexistuje povinnost z hlediska provozu, jízdního řádu, cen a přepravy.

Jízdní časy Wachauská železnice v reálném čase

Oznámení jen v dny provozu Wachauská železnice, příp. 24 hodin předem.

Vyberte si zastávku.